Nowe zabawki na polskim rynku

Firma Backyard Discovery to amerykański producent zabawek ogrodowych, który jest podmiotem firmy Step2. Są to najwyższej jakości drewniane zabawki premium, a co za tym idzie, wybierając tę markę dbamy nie tylko o zadowolenie naszych pociech, ale również o dobrą kondycję naszej planety.

Domki ogrodowe najwyższej klasy

Domki dla dzieci marki Backyard Discovery wykonane są z najwyższej jakości drewna cedrowego, dzięki czemu odporne są na uszkodzenia, oraz negatywny wpływ promieni słonecznych na kolor. Każdy z domków tego producenta posiada również mnóstwo niespotykanych akcesoriów i dodatków, dzięki czemu nie są to zwykłe domki.

Drewniany domek dla dzieci Backyard Discovery Wiosenny

domek ogrodowy, domek dla dzieci, domek do ogrodu, domki ogrodowe, domki dla dzieci, backyard discovery, domek wiosenny, brykacze.pl

Drewniana chatka marki Backyard Discovery, która oprócz fantastycznego wyglądu, posiada bardzo dużo funkcji, które sprawiają, że jest to zupełnie inny produkt, niż to, do czego przyzwyczaiła nas konkurencja. Domek posiada okienko bistro do serwowania posiłków, oraz ławeczkę, na której można je konsumować. W środku jest również kuchnia dla dzieci wraz z wyposażeniem, oraz tablica kredowa.

Drewniany domek dla dzieci Backyard Discovery Victorian Inn

domek dla dzieci, domek ogrodowy, domki ogrodowe, drewniany domek dla dzieci, drewniany domek ogrodowy, backyard discovery, brykacze.pl

Przepiękny domek ogrodowy w wiktoriańskim stylu. Wykonany w całości z drewna cedrowego, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały i odporny na promienie UV. Posiada okienko bistro i ławeczkę, podobnie jak poprzedni domek. Nie zabrakło również kuchni dla dzieci.

Jeśli wolisz plastikowe domki dla dzieci…

Jeśli, na przykład ze względu na wagę i łatwość w przenoszeniu i przechowywaniu, wolisz domki wykonane z tworzywa sztucznego, to warto rozważyć zakup domku Smoby Neo Jura.

Modułowy domek dla dzieci Smoby Neo Jura

domek ogrodowy, domek dla dzieci, plastikowy domek dla dzieci, domek do ogrodu, brykacze.pl, smoby neo jura

Domek Smoby Neo Jura jest niespotykanym modelem, który na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym, może oprócz wbudowanego karmnika dla ptaków. Okazuje się jednak, że jest szczególny pod każdym względem! Do domku można dokupić moduły, a tym samym stworzyć domek według swoich preferencji. Do zakupienia są takie akcesoria jak kuchnia ogrodowa z grillem, czy ogródek, a nawet urozmaicenia wyglądu takie jak komin.

dzwonek neo jura, akcesoria neo jura, moduły neo jura, smoby, brykacze.pl
ogródek neo jura, akcesoria neo jura, moduły neo jura, brykacze.pl, smoby