Firma Berg jest pochodzącym z Holandii producentem zabawek. Trampoliny i gokarty to dwie dziedziny, w których są specjalistami.

Dziś skupmy się na trampolinach. Jest to bardzo popularna ostatnimi czasy rozrywka, lecz zazwyczaj skakanie odbywa się w specjalnych parkach trampolin. Dziś jednak możemy mieć własną trampolinę w swoim ogrodzie.

Trampoliny ogrodowe firmy Berg

Trampoliny tego producenta dzielą się na cztery modele. Każdy z nich różni się przeznaczeniem, oraz niektórymi elementami.

Trampoliny ogrodowe dla dzieci

Trampoliny ogrodowe Berg Talent

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampoliny do ogrodu, brykacze.pl, berg

Seria Berg Talent to trampoliny ogrodowe przeznaczone dla najmłodszych. Są idealne dla dzieci w wieku od 3 lat, a w wersji InGround, dzięki montażowi do ziemi, nie będzie potrzebna drabinka, a wejście do środka będzie łatwe dla najmłodszych.

Trampolina ogrodowa Berg Favorit

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, brykacze.pl, berg

Seria Berg Favorit to idealne trampoliny ogrodowe dla dzieci. O ile Berg Talent polecamy głównie najmłodszym, to ten model świetny będzie zarówno dla maluchów, jak i trochę starszych dzieci. Maksymalna waga osoby skaczącej wynosi 70 kg.

Trampoliny ogrodowe dla dzieci o dorosłych

Trampolina ogrodowa Berg Champion

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampoliny berg, brykacze.pl

Trampoliny Berg Champion to świetne modele, które sprawdzą się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Posiadają genialne sprężyny Twinspring Gold, które są niezwykle wytrzymałe i elastyczne, dzięki czemu zwiększone jest idealna pole wybicia.

Trampolina ogrodowa Berg Elite+

trampolina ogrodowa, trampoliny ogrodowe, trampoliny do ogrodu, brykacze.pl, berg

Najlepszy model trampolin Berg. Jest rewelacyjny pod każdym względem: dostępny jest w największych rozmiarach, posiada sprężyny Twinspring Gold, a także niesamowitą wytrzymałość. Idealnie nadaje się do ćwiczenia sztuczek i akrobacji, a także profesjonalnego skakania.