Nasze dzieci rosną, zmieniają się też ich marzenia, oczekiwania i ulubione zabawy. Pamiętajmy, że często dzieci na śladują dorosłych.

Nietypowym prezentem na urodziny dla dziewczynki może stać się Lalka Evi wyruszająca na wakacje w kamperze. Śliczna lalka może korzystać z kuchni wyposażonej w piekarnik, łazienki i ubikacji. Kamper ma ruchome koła i kierownicę. Nie ma się and czym zastanawiać tylko ruszać w wymarzoną podróż z lalką Evi.

 

Dla miłośników zwierząt

Jeśli nasze dziecko uczy się poznawać zwierzęta albo bardzo je lubi to warto mu kupić Dużą drewnianą farmę Eichhorn i zestaw Evi supermarket. Farma jest wyposażona w dwa duże budynki oraz różne figurki zwierząt. Wspomniany zestaw może okazać się ciekawym pomysłem na prezent urodzinowy dla dziecka w wieku od 3 lat.

 

Dla przyszłych fryzjerek

Jeśli dziewczynka lubi czesać lalki i mówi, że chce w przyszłości zostać fryzjerką to warto kupić jej  Simba głowę do stylizacji i czesania wraz z potrzebnymi akcesoriami. Pamiętajmy o tym, że zabawki na urodziny dla dziewczynki muszą być niespotykane. Dzieci są w ogóle bardzo wymagającymi klientami, którzy zauważają najmniejsze detale obecne w rzeczywistości.