Dzieci uwielbiają pojazdy. Założę się, że zabawki tego typu powstały niedługo po tym, jak wynaleziono koło. Kiedyś były bardziej prymitywne – obecnie są repliki luksusowych samochodów, takich jak na przykład mercedesy, albo motorów, tak jak rowerek biegowy Kawasaki. Są też elektroniczne quady na akumulator, które z roku na rok są coraz bardziej popularne.

Zacznijmy od największych hitów – są to quady dla dzieci.
Quad dla dzieci Corral T-Rex firmy Peg Perego. Posiada zachwycający, nowoczesny wygląd prawdziwego quada dla dorosłych, mocny akumulator 12V i osiąga prędkość do 6 km/h. Bez problemu wjeżdża na wzniesienia o 10% nachyleniu. Jeśli zbliża się jakaś szczególna okazja, to taki quad jest idealnym pomysłem na prezent.

quad na akumulator, quad dla dzieci, pojazd dla dzieci, pojazdy dla dzieci, peg perego, corral, peg perego

Jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze 3 lat, to polecamy quada Ferrari firmy Feber. Jest on dużo mniejszy, osiąga bezpieczną prędkość 2 km/h i można nim jeździć nawet w domu.
Pomimo, że jest przeznaczony dla młodszych dzieci, wygląda bardzo profesjonalnie. Imituje quada sportowego z logami sponsorów, posiada duże i stabilne koła, oraz imitację reflektora.

quad na akumulator, ferrari, feber, quad dla dzieci

Ciekawe są również traktorki dla dzieci, do których dokupić można przeróżne akcesoria. Dzięki nim, nasze dziecko może spróbować sił jako młody farmer i zajmować się swoimi uprawami roślin!
Traktor dla dzieci firmy Falk jest ogromny, napędzany pedałami, posiada przyczepę, łyżkę i spychacz. Mnóstwo funkcji, które dadzą masę frajdy.

falk, ogromny traktor, traktorek dla dzieci, z przyczepą, z łyżką i spychaczem

Drugą firmą oferującą świetne traktorki jest Rolly Toys. Specjalizują się oni w traktorach, dlatego są one najwyższej jakości. Traktorek Rolly Toys Junior zrobiony jest z wytrzymałego tworzywa, które łatwo wyczyścić, dlatego nawet najbrudniejsza praca w piasku nie jest mu groźna. Posiada łyżkę, którą można nabierać piasek!

rolly toys, wielki traktor, na pedały, john deere, brykacze.pl

Lubimy zabawki wielofunkcyjne. Firma Injusa posiada w ofercie przepięknego quada, który jest jednocześnie pchaczem, bujakiem i jeździkiem. Takim quadem może się bawić już dziecko od 10 miesiąca życia! Posiada genialną platformę, na której osadza się pojazd, żeby można było go bujać. Genialne rozwiązanie.

injusa, pojazd, quad, jeździk, pchacz, bujak, brykacze

Najmłodszym przypadnie do gustu również genialny jeździk pchacz firmy Big. Jest to legendarny Big Bobby Car – dostępny w dwóch modelach.

Big Bobby Car to klasyczny jeździk pchacz, który jest tani, porządny i przepięknie czerwony. Jest to sztandarowy model firmy BIG. Big Bobby Car Classic wygląda tak:

jeździk, pchacz, brykacze.pl, big, bobby car

A Big Bobby Car Next, wyposażony w ledowy reflektor, klakson, skrytkę na zabawki, oraz wiele innych cudownych funkcji,

big bobby car next, brykacze.pl, jeździk, chodzik, pchacz

Pozostał nam jeszcze genialny rowerek biegowy, imitujący motocykl Kawasaki. Producentem jest firma Injusa, która specjalizuje się w pojazdach dla dzieci i osiągnęła w tej dziedzinie perfekcję.

injusa, rowerek biegowy, motor, motocykl, brykacze.pl, jeździk, pchaccz

I perełka, która jest naszym ulubionym konikiem – Gokart dla dzieci Berg Go2.
Jest to gokart – jeździk 2 w 1, w którym można rozłożyć lub złożyć pedały. Można go tym samym dostosować do wieku dziecka.

berg, brykacze.pl, gokart dla dzieci, pojazd dla dzieci, jeździk 2 w 1