Jeśli w rodzinie pojawia się mały człowiek czujemy się szczególnie zobowiązani pokazać mu świat. Rodzicielstwo jest bowiem nie tylko setkami nieprzespanych nocy, ale także tysiącami chwil radości, które mamy dzięki obcowaniu z dzieckiem. W jego oczach wszystko jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, a my możemy mu te doznania jeszcze bardziej urozmaicić. W jaki sposób?

Bierzemy misia w teczkę

Najlepiej otaczający świat pokaże się dziecku dzięki częstym podróżom. Nie mówimy tu o wycieczkach do dalekich krajów, czy miejsc. Chodzi o to, by jak najczęściej pokazywać dziecku nowe dla niego miejsca. Może to być plac zabaw na sąsiednim osiedlu, park na przedmieściach, czy jezioro. W zależności od tego, jakie ciekawe miejsca znajdują się w Waszej okolicy pamiętajcie, że to co dla Was wydaje się nudne i oczywiste, Wasze dziecko zobaczy po raz pierwszy. Warto więc zaplanować pokazywanie mu świata od najbliższej części, czyli jego własnej okolicy, miasta, czy regionu.

Inna perspektywa

Ciekawym urozmaiceniem Waszych podróży będzie oczywiście środek transportu. Dla małych dzieci tradycyjna spacerówka może okazać się mało atrakcyjna, dlatego warto zainwestować w dodatkowy prezent, jakim może być trójkołowiec. Z naszej strony polecamy rowerki INJUSA, które urzekną Wasze dzieci ciekawą kolorystyką, a Was niesamowitym bezpieczeństwem. Dzięki niemu wygodnie wyjdziecie na spacer, a Wasze dziecko będzie mogło swobodnie oglądać świat. Dodatkowy atut to łatwość przechowywania oraz niewielka waga.