Panująca za oknem aura szczególnie zachęca do wychodzenia na dwór z pociechami. W końcu to szczególnie lato pozwala na wyjątkowe zabawy na świeżym powietrzu. Można wówczas oddawać się wielu ciekawym zajęciom, które wspólnie wymyślicie. Jednak jeśli Twoje dziecko nie potrafi się jeszcze samodzielnie bawić, lecz uwielbia wspólne spacerowanie pomyśl o wyjściu z nim… na rower.

Ze spacerówki na rowerek

Aby pojeździć z dzieckiem na rowerze i pokazać mu świat z innej perspektywy nie trzeba kupować wątpliwej jakości siedzisk na bagażniki, które dla niektórych matek wydają się być niebezpieczne. Istnieje do tego łatwiejszy sposób, a mianowicie rowerki trójkołowe! Z pewnością niejednokrotnie widziałaś rodziców spacerujących z dzieckiem siedzącym za kierownicą takiego pojazdu. Jest on o tyle praktyczny, że mamy całkowitą kontrolę nad tym w jakim tempie porusza się nasze dziecko oraz w jakim jedzie kierunku. Do tego sam rowerek stanowi atrakcję dla dziecka, ponieważ jego kolory dobrane zostały tak, by cieszyć oczy maluszka.

Komu zaufać?

Nasza redakcja i tym razem ma dla Ciebie podpowiedź. Decydując się na wybór trójkołowca dla swojego dziecka przejrzyj ofertę rowerków Feber. Zostały one wykonane z bezpiecznego materiału, ponieważ jego trwałość zapewnia odporność na uderzenia. Nie ma wystających elementów, łatwo się go prowadzi, a także jest dostępny w różnych opcjach kolorystycznych. Producent ten przewidział także różne zapotrzebowanie ze względu na wiek dziecka, stąd jego rowerki można kupić nawet jeśli dziecko skończyło dopiero 6 miesięcy. Odpowiednie mocowania dają Ci gwarancję, że będzie ono bezpiecznie i z radością obserwować świat.