Wielkimi krokami zbliżają się coroczne międzynarodowe targi zabawek w Kielcach. Jest to świetna okazja, by obejrzeć ofertę różnych hurtowni i producentów, więc jeśli prowadzisz sklep – jest to miejsce dla Ciebie. Jednym z wystawców w Kielcach będzie Leker.pl – dystrybutor zabawek najlepszych marek.

Leker.pl – co to za hurtownia?

Jest to hurtowe centrum dystrybucji zabawek, które specjalizuje się w sprzedaży marek premium. Są wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Fisher Price, Big i Injusa.

Tylko najlepsze marki

Leker posiada w ofercie tylko najlepsze marki zabawek. Oprócz wyłącznej dystrybucji trzech światowych producentów zabawek, posiadają również w asortymencie takie renomowane marki jak Smoby, Simba, Wader, czy Viga Toys.

Wybierz dropshipping

Współpraca na zasadzie dropshippingu jest bardzo wygodna dla małych firm. Polega na tym, że sklep internetowy wysyła zamówienia do hurtowni, a ta prowadzi wysyłkę bezpośrednio do klientów sklepu.

Kontakt z Lekerem

Leker działa nie tylko online. Jest to hurtownia z krwi i kości. Biuro handlowe i magazyny spółki znajdują się w miejscowości Chynów – w okolicach miast takich jak Warszawa, Grójec i Piaseczno.